08.03.2018 13:05 Age: 1 year
Category: Новости

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМИ WSL НА НАСТУПНІ МІСЯЦІ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМИ ВИЩОЇ ШКОЛИ ЛІНГВІСТИЧНОЇ (WSL) НА НАСТУПНІ МІСЯЦІ


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМИ WSL НА НАСТУПНІ МІСЯЦІ

 

Ми раді повідомити Вам про плани Вищої Школи Лінгвістичної (WSL) стосовно участі студентів у програмі «Подвійний Диплом» («Podwójny Dyplom») та викладачів у програмах «Стажування»(«Staż») та «Програмі на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»).


 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМИ ВИЩОЇ ШКОЛИ ЛІНГВІСТИЧНОЇ (WSL) НА НАСТУПНІ МІСЯЦІ

 

Шановні пані та панове!

 

Ми раді повідомити про плани Вищої Школи Лінгвістичної (WSL) щодо участі студентів у програмі «Подвійний Диплом» та  викладачів у програмах «Стажування»(«Staż») та «Програмі на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»).

 

«Стажування»(«Staż») та «Програма на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»). Після консультацій з координаторами проекту та викладачами, оцінивши наші логістичні можливості, ми можемо гарантувати пропоновані нижче умови, тільки для групи викладачів в 45 осіб. Ми зарезервували 45 місць в готелі «Sekwana» (ul. Wieluńska 24, 42-200 Częstochowa). При більшій кількості осіб ми змушені зарезервувати місця в інших готелях => зростає вартість проживання. Крім того, місяць липень - це початок літнього сезону, а у цей час відбуваються паломницькі подорожі з усього світу до Ченстохови і у зв'язку з цим можуть виникнути проблеми у пошуках місць проживання. Щоб уникнути такої ситуації ми пропонуємо:

 

I. Два терміни зустрічей для учасників однієї з обраних програм

«Стажування»(«Staż») та «Програма на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»):
            а) 28.05.2018 - 31.05.2018
«Стажування» («Staż»)
                31.06.2018 - 03.06.2018
«Програма на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»

           
b) 04.07.2018 - 07.07.2018 «Стажування» («Staż»)
                07.07.2018 - 10.07.2018
«Програма на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski»

Вартість програм:

·        «Стажування» («Staż») - 350 євро

·        «Програма на рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski» - 350 євро.  

У ціну включено: готель, сніданок, обід, програму навчання, участь у конференції, відвідування Академії ім. Яна Длугоша (тільки для учасників «Стажування» («Staż»), сертифікати, 1 урочисту вечерю.

Вартість програми:

·        «Стажування»(«Staż») + «Програмана рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) на рівні В2» («B2: język angielski / język polski») = 630 євро (10%  знижки). 

У ціну включено: готель, сніданок, обід, програму навчання, участь у конференції, відвідування Академії ім. Яна Длугоша, сертифікати, 1 урочисту вечерю.


II. Літня школа для учасників програми «Подвійний Диплом» («Podwójny Dyplom») відбудеться 04.07.2018 - 14.07.2018.


Поточна вартість проживання в гуртожитку складає 40 злотих (оплачується за нашим посередництвом).

Інші умови залишаються без змін.

 

Нагадуємо о необхідності відновити документи для студентів:

·        Довідка з місця навчання;

·        Список реалізованих предметів з оцінками, годинами і кредитами.

 

З повагою,

Вища Школа Лінгвістична